• 1

  Müzik ve Drama

 • 2

  Oyun ve Drama

 • 3

  Rol Oynama ve Doğaçlama

 • 4

  Müzede Drama

Copyright 2021 - Çağdaş Drama Derneği Muğla Temsilciliği


ÇOCUK GRUPLARI 


LİDERLİK GRUPLARI / YETİŞKİN


ETKİNLİKLERİMİZ

Atölye Başlığı Rehberlik ve Psikolojik Danışmada Yaratıcı Drama
Eğitmen Sami Süner
Atölye Süresi 3 Saat
Atölye Tarih ve Saati 21 Mart Pazar 14:00-17:00
Atölye İçeriği

Tanışma, kaynaşma, uyum ve güven çalışmalarının yanı sıra duyularımız, duygularımız, farklılıklarımız ve iletişim ile ilgili etkinliklerin yapılacağı bu atölyede hep birlikte zihinsel ve bedensel bir yolculuğa çıkacağız. Amacımız; duyular, algılar, duygular ve yaşantılarımızın iletişime etkileri konusunda farkındalık kazanarak “yaratıcı dramanın rehberlik ve psikolojik danışma alanında kullanılmasını” sağlamaktır.

Eğitmen Özgeçmişi

samisuner1996 yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesini bitirdi. MEB de Rehber Öğretmen ve psikolojik danışman olarak çalışmaktadır.

Eğitimde Yaratıcı Drama çalışmalarına 1993 yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi drama topluluğunda başladı. Çağdaş Drama Derneği Yaratıcı Drama Eğitmenliği programını tamamladı. 2005 yılında başlayan Yaratıcı Drama Eğitmenliği serüveni, “Yetişkin”, “Çocuk-Ergen” ve “Yaşantı” gruplarına yönelik drama çalışmalarıyla devam etmektedir.  2020 yılından bu yana da Çağdaş Drama Derneği Hatay Temsilciliği görevini yürütmektedir.

f t g m