• 1

  Müzik ve Drama

 • 2

  Oyun ve Drama

 • 3

  Rol Oynama ve Doğaçlama

 • 4

  Müzede Drama

Copyright 2021 - Çağdaş Drama Derneği Muğla Temsilciliği


ÇOCUK GRUPLARI 


LİDERLİK GRUPLARI / YETİŞKİN


ETKİNLİKLERİMİZ

Atölye Başlığı

İzolasyon: Dans, Devinim

Eğitmen Öğr. Gör. Özgür Adam İnanç
Atölye Süresi 3 Saat
Atölye Tarih ve Saati 20 Mart Cumartesi 14:00-17:00
Atölye İçeriği

Atölye Tanıtımı:

Eğitmen Özgeçmişi

ozguradamHacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nden 1998 yılında mezun oldu. 1998-2010 yılları arasında Ankara Devlet Balesi ve Modern Dans Topluluğu’nda pekçok eserde dans etti. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başladı ve bu kurumda 2010 yılına kadar Modern Dans Anasanat Dalı Başkanı olarak görev yaptı.

Yüksek Lisansını İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamış, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Güzel Sanatlar Eğitimi Doktora Programında Doktora Yeterliğini vererek tez aşamasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Halen Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Programı ve Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde Hareket ve Fiziksel Tiyatro alanlarında dersler vermektedir. Bunların dışında yurtiçi ve yurtdışında pekçok yerde “Dans-Drama”, “Kompozisyon”, “Çağdaş Dans” ve “Klasik Bale” gibi alanlarda atölyeler vermektedir.

Aralarında Yannick Baquin, Julian Moss, Tom Van Cauwenbergh, Christine Camillo, Ugur Seyrek, Mehmet Balkan, Beyhan Murphy, Zeynep Tanbay, Yildiz Kenter, Robert North, Xin Peng Wang, Andre Prokovski, Valerie Panov, Marco Cantalupo, Johan Greben & Uri Ivgi, Ido Tadmor, Mafalda Deville, Ziya Azazi, Eugenio Barba’nın bulunduğu pek çok isimle çalıştı.

f t g m